Strona zielonakrowa.com.pl wykorzystuje narzędzie Google Analytics w celu gromadzenia danych statystycznych, na temat ruchu w obrębie witryny. Google Analytics wykorzystuje technologię plików cookies, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia przeanalizowania źródeł ruchu i sposobu, w jaki odwiedzający korzystają z niego. Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z Internetu.

Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat polityki prywatności Google, zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.google.com/analytics/learn/privacy.html?hl=pl

Zamawiając dietę online wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Omega Catering Karol Umiński 80-221 Gdańsk, Traugutta 1, woj. pomorskie. 

Strona posiada certyfikat SSL. (szyfrowane połączenia)